SheMax tolmukogujad

SheMax on Ukraina suurim tehas ilusalongide esmaklassiliste seadmete tootmises. SheMax arendab aktiivselt oma kaubamärki kogu maailmas ning ekspordib tooteid Euroopasse ja Ameerikasse.

SheMax on täielikult sertifitseeritud vastavalt Euroopa standarditele. Registreeritud kaubamärk SheMax Ukrainas ja Euroopa territooriumil.

Meie valikus on järgnevad SheMax tooted:

SheMax – Smart V-PRO tolmukoguja – lauasisene – valge

649.00 

Maniküüri tolmukoguja, mis sobib ideaalselt maniküürija töölaua sisse. Uue SMART V-PRO mudeli peamine eelis on tolmukoguja alumise osa kumer kuju.

Loe edasi…

Laos

SKU: SHE4-WHITE
Category:
Tags:

SheMax – Style PRO tolmukoguja – lauapealne – valge

349.00 

Professionaalne maniküüri tolmukoguja Style PRO SheMax. Küünetehniku kopsude igapäevane kaitse tolmu eest ja super mugavus iga maniküüri protseduuri ajal.

Loe edasi…

SKU: SHE3-WHITE
Category:
Tags:

SheMax – Style XS tolmukoguja – lauapealne – valge

289.00 

SheMax on välja andnud väikseima maniküüri tolmukoguja! Uue XS tolmukoguja võimsus on kasvanud ja mõõtmed vähenenud! SheMaxi insenerid on välja töötanud väikese, kompaktse, kerge ja võimsa Style XS tolmukoguja maniküüritegijatele, kellel on väike töökoht, kes töötavad kodus või külastavad kliendi kodu!

Laos

SKU: SHE6-WHITE
Category:
Tags:

SheMax – Lash mürgiste aurude koguja – valge

360.00 

Unustage allergiad või ninatilgad, limaskestade ärritus ja pidev aevastamine. SheMax-Lash toksiliste aurude koguja takistab liimi aurustumist, puhastab õhku ja takistab krooniliste allergiate tekkimist, mis on tingitud sagedasest kokkupuutest agressiivsete lõhnade aurustumisega. Teie tervis on eduka karjääri võti!

Laos

SKU: SHE5-WHITE
Category:
Tags: