Meist

MERENEID – ALL ASPECTS OF PROFESSIONAL NAIL CARE!

Laia tootevalikuga Mereneid e-pood on ostukeskkond küünetehnikutele. Lisaks toodete müügile kogume kokku maniküüri ja pediküüri valdkonna oskusteabe ja vahendame seda nii professionaalsetele küünetehnikutele kui ka harrastajatele – igaühele, kes vajab nõuandeid küünte, käte ja jalgade õigeks hooldamiseks.

Meie tootevaliku eesmärgiks on pakkuda kvaliteeti igas hinnaklassis. Nii kallim kui ka odavam toode peab rahuldama kliendi ootusi ja vajadusi.

Professionaalidele mõeldes pakume soodsa hinnaga hulgikoguseid ja lisaks nende tööd toetavat püsikliendiprogrammi nii Eesti piires kui ka väljapoole Eestit.

Toodete valik ettevõtte Mereneid e-poes uueneb ja täieneb pidevalt, sest innovatiivseid materjale ning küünetehniku tööd mugandavat tehnikat arendatakse ja toodetakse järjest juurde.

Me lähtume uute arenduste hulgast oma valiku tegemisel kolmest meie jaoks olulisest suunast, sest soovime:

  • lihtsustada küünetehnikute inspireerivat, aga samas mitte just kerget tööd,
  • kaitsta üha tõhusamalt küünetehnikute ja klientide tervist,
  • vähendada selle tööga seotud tarbepakendite hulka. Pakkematerjalide korduvkasutus ning hulgipakendite kasutuselevõtt on esimesed sammud säästlikuma majandamise suunas.

Võttes arvesse Euroopa ühisturu piirideta kaubandust ja ettevõtte Mereneid klientide vajadust tooteid mugavalt ja kiirelt soetada, on Mereneid panustanud kvaliteetse ja kliendisõbraliku e-poe ülesehitamisse. Pakume oma klientidele e-poe kvaliteetseid pilte, põhjalikke tootekirjeldusi, asjatundlikku ja kiiret klienditeenindust.

Eesti-sisesed saadetised väljastame ilma saatekuludeta alates 50 EUR ostust, välismaale alates 150 EUR ostust.

Makse laekumisel väljastatakse tellitud kaup tööpäeval 24 tunni jooksul.

Meie esinduskauplus asub Tallinnas Tähesaju tee 9, kus on võimalik kõiki tooteid kohapeal uudistada ja katsuda ning saada nõu küünetööd praktiseerivate klienditeenindajate käest.

Oma klientidega suhtleme eesti, vene, inglise ja soome keeles.