Maksevõimalused

E-poes on võimalik tellimuste eest tasuda alljärgnevalt:

Pangalingiga

Tasuda saab koheselt SEB või Swedbanki pangalingiga. Pangalingiga tasumiseks klõpsa peale tellimuse andmete sisestamist sobivale pangalingi ikoonile ning mine maksma. Pangalingiga tasudes vajuta kindlasti pangas “tagasi kaupmehe juurde” nupule, et informatsioon makse kohta jõuaks meie süsteemi automaatselt.

Krediitkaardiga (Visa / Mastercard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse Teid makse sooritamiseks Everypay AS turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus kirjas ka tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Everypay tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Liisi järelmaksuga

Järelmaksu pakume oma Eesti klientidele alates 60 EUR ostust. Järelmaks laieneb ka Mereneid Koolitusele. Tartus või Pärnus õppida soovivad kliendid saavad järelmaksu taotleda Tallinna esinduse vahendusel. Tutvu tingimustega.

Ülekandega

Tellimuse esitamisel saadetakse Teile e-posti aadressile tellimuse kinnitus, millelt leiate kogu vajaliku informatsiooni, et tasuda endale sobival ajal 14 päeva jooksul pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimuse number ning võimalusel saada tasumist tõestav maksekinnitus e-postiga aadressile sales@mereneid.eu See kiirendab tellimuse täitmist.

Ülekandega on võimalik tasuda järgnevatele kontodele:
Saaja: Salong Mereneid OÜ

Swedbank:
IBAN:
EE322200221069684178
SWIFT CODE:
HABAEE2X

SEB Pank:
IBAN: EE261010220006904019
SWIFT CODE: EEUHEE2X

Luminor:
IBAN: EE641700017003116405
SWIFT CODE: RIKOEE22