Loading Koolitused

« Kõik Koolitused:

 • See koolitus on möödas

Täiendõpe – Üldine taseme tõstmine

7. juuni @ 10:00 - 16:00

€195

(8 ak tundi)

Eesmärk:

Anda baaskoolituse läbinutele põhjalikumad või uuemad praktilised oskused ja vilumus ning täiendada teadmisi erinevates küünetöö etappides. Vastavalt õpilase koolitusvajadusele koostab koolitaja koos õpilasega individuaalse koolituspäeva sisu, mis toetab „Küünetehnik, tase 4“ kutsestandardi kompetentsidele vastamist.

Koolituspäeva näidispakkumised:

 • Kunstküünte hoolduse praktiline täiendkoolitus – vana materjali oskuslik eemaldamine kasutades selleks elektriviili ning sellega kaasnevaid puuriotsikuid, šabloonidega küünekuju taastamine, vajalike materjalide õige järjekord ja efektiivne kasutamine, õige viilimistehnika kasutamine, ideaalne lõppviimistlus.
 • Kunstküünte paigaldamine šabloondiega – naturaalse küüneplaadi õige ettevalmistamine, elektriviili kasutamine ja sellega seotud puuriotsikud, šabloonide ettevalmistus, šabloonide korrektne sobitamine küüne ja sõrmega nii, et see oleks fikseeritud ja moodustaks soovitud tulemuse, materjalide oskuslik ja efektiivne kasutamine, õige küünekuju modelleerimine, pidades silmas C ja D kurvi.
 • Erinevad küünekujud – naturaalse küüneplaadi õige ettevalmistamine, elektriviili kasutamine ja sellega seotud puuriotsikud, šabloonide ettevalmistus, šabloonide korrektne sobitamine küüne ja sõrmega nii, et see oleks fikseeritud ja moodustaks soovitud tulemuse, materjalide oskuslik ja efektiivne kasutamine, õige küünekuju modelleerimine, pidades silmas C ja D kurvi, küünte vaba serva viilimisel erinevad kujud – kandiline, ovaalne, mandel ja palju nõutud coffin küünekuju.
 • Kunstküünte hooldus elektriviiliga
 • Igapäevane hooldus “reverse” tehnikas – Tehnikule, kes on läbinud baaskoolituse, omavad töökogemust ja kes sooviks end täiendada keerulisemate võimalustega geelküünte hooldamisel. Õpe on sobilik igapäevahoolduse oskuste lihvimiseks ning annab palju erinevaid võimalusi prantsusejoone kujundamiseks. Hoolduse käigus tehakse prantsuse naeratusejoon „reverse“ tehnikas. Õppepäeva sisu: vana materjali eemaldamine; küünenahkade ja -vallide korrastamine puuriga; materjali peale kandmine reverse tehnikas (võimalus kasutada teisi disaini; võtteid vabaserva disainimiseks); kuju andmine (PS! ei teostata erikujuhooldust; C kaar 15-30%); viilimissuunade harjutamine koos puurihooldusega; vabaserva hooldus. Õpilane võtab kaasa modelli, kellele teostada küünte hooldus prantsuse stiilis.

Õpiväljundid, koolituse läbinu:

 • Mõistab ja teab erinevaid kunstküünte tööks vajalikke materjale.
 • Oskab materjale kasutada efektiivselt ja ökonoomselt.
 • Teeb naturaalse küüneplaadi ettevalmistuse kunstmaterjali pealekandmiseks naturaalset küünt kahjustamata.
 • Oskab kasutada šabloonide vastavalt naturaalsele küünekujule ja soovitud lõpptulemusele.
 • Oskab modelleerida küünekuju järgides C ja D kurvi, stressipunkti.
 • Valib viili tugevuse vastavalt materjalile ja kasutab õigeid viilimistehnikaid.
 • Viimistleb küüned vastavalt kujule ja soovitud lõpptulemusele.

Detailid:

Kuupäev
7. juuni
Aeg
10:00 - 16:00
Hind
€195

Korraldaja:

Viiri Martin
Telefon
5281848
Email:
viirinails@gmail.com

Toimumiskoht:

Viiri Nails
Vabaduse 82
Kärdla, 92412 Eesti
+ Google Map
Telefon
5281848