Loading Koolitused

« All Koolitused

Põhiõpe – teooria, maniküür, geeli- ja akrüülgeelitehnoloogia, kombineeritud pediküür

26. jaanuar @ 09:30 - 10. märts @ 16:00

€1480

229 AK tundi (144 ak tundi KÕ + 85 ak tundi IÕ) 

Teooriamaterjali koostamisel on aluseks võetud kutsestandard „Küünetehnik, tase 3“, milles kirjeldatakse küünetehniku töö edukaks tegemiseks vajalike oskuste, teadmiste ja hoiakute kompetentsusnõudeid. Täiendavalt sisaldab materjal veel teemasid, mida peame vajalikuks omandada enne praktiliste oskuste juurde asumist.

Maniküürioskused on kohustuslikuks eelduseks kõikide kunstküünte tehnoloogiate õppimisel ning väga vajalik ka iseseisva osaoskusena. See on kohustuslik nii Eestis kui mujal Euroopas küünetehniku kutsetunnistuse taotlemisel. Kui kunstküünte erinevad tehnoloogiad võimaldavad luua kauneid kauapüsivaid küüsi, siis maniküüris tegeletakse käega tervikuna.

Antud tehnoloogial on väga lai tootevalik, mis võimaldab leida sobiliku geeli igale tehnikule ja ka kõige probleemsemale küünetüübile.

Geelidega saab katta nii naturaalseid küüsi, sealhulgas ka nõrgemaid või kahjustunud küüsi, toetades selliselt küünte kasvu. Geelitehnoloogia muudab lihtsaks šabloonide abil küünte pikendamise või problemaatiliste ning keerulisema kujuga küünte korrigeerimise ja taastamise.

Akrüülgeelitehnoloogia kuulub geelide valdkonda, kus tegemist on uut tüüpi geelidega, mis oma olemuselt ja kasutamiselt meenutavad akrüülitehnoloogiat. Akrüülgeelidega saab katta nii naturaalseid küüsi (küüned peavad olema terved ja tugevad), kui ka ehitada šabloonidele. Akrüülgeelidega töötamine muudab lihtsaks võistlusküünte ja teiste tehniliselt raskemate tööde tegemise (näiteks reverse tehnika).

Eesmärk on pakkuda täiendava kompetentsina pediküüri koolitust vastavalt küünetehnikute kutsestandardile tase 3 ja tase 4 nõuetele.

Detailid

Algus:
26. jaanuar @ 09:30
Lõpp:
10. märts @ 16:00
Hind:
€1480
Event Category:

Korraldaja

Anastassia Rakelmann
Telefon:
56624302
E-post:
nastja@mereneid.ee

Toimumiskoht

Mereneid Koolitusklass
Laki põik 4-304
Tallinn, Eesti
+ Google Map
Koduleht:
www.mereneid.eu